Loading...

Spor Sonrası Cilt Bakımının Püf noktaları!

Hem bedeninize hem ruhunuza iyi gelen egzersizin ardından tazelenen cildinizin güzelliğini korumanın temel şartı temizlikten geçiyor. FOREO spordan sonra cildinin güzelliğini ve tazeliğini garanti altına almak isteyenler için önerilerde bulunuyor.

Spor yapmak fit, sağlıklı bir vücuda sahip olmanın ötesinde onlarca faydaya da sahip… Örneğin yıpratıcı geçen bir günün ardından yürüyüşe çıkmak, spor salonunda ter atmak stresten uzaklaşmanıza yardımcı olur, salgıladığınız endorfin sayesinde kendinizi daha mutlu ve iyi hissedersiniz. Bağışıklık sisteminizi güçlendiği için daha az hasta olur ya da hastalıkları daha kolay atlatırsınız. Denge ve koordinasyon yeteneğiniz gelişir, dikkatinizin de artar. Enerji seviyeniz yükseldiği için işinizde daha verimli olabilirsiniz.

Spordan sonra temizlenmeyen ciltte sivilce oluşuyor!

Spor yapmak cildinizi de güzelleştirir. Terlemek detoks etkisi yaparak zararlı toksinlerin vücudunuzdan atılmasına yardımcı olur; hormonlar, artan oksijen seviyesi ve kan akışı sayesinde cildiniz daha canlı ve sağlıklı görünür. Peki, spor yapmak cildin güzelleşmesi için yeter mi? Güzel bir cilt için sadece spor yapmak yeterli olmuyor. Antrenmanın ardından cildinizi temizlemezseniz sivilceler, siyah noktalar, kuruluk ve tahriş de kaçınılmaz oluyor. İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, spor sonrası cilt bakımına dair önemli tüyolar paylaşıyor.

Aslında cildimiz egzersizi çok seviyor ve spor salonunda geçen saatlerin ardından daha da güzelleşiyor. Ancak uzmanlar antrenman sonrasında sadece duş almanın cildimiz için yeterli olmadığını söylüyor. Çünkü sorun sadece terlemeniz değil! Spor salonları her ne kadar temiz görünse de aslında tahmin ettiğinizden kat be kat fazla bakteri barındırıyor. Bu bakteriler, terleme yoluyla açılan gözeneklerinizden usulca cildinize sızarak sivilceye, cilt enfeksiyonlarına neden olabiliyor. İşte bu noktada pratik ama etkili bir temizlik sunan FOREO LUNA mini 2, birçok cilt sorununun önüne geçmenize yardımcı oluyor.

LUNA mini 2 ultra-hijyenik silikon yüzeyi ve T-Sonic™ titreşimleri sayesinde birkaç dakika içinde cildi derinlemesine ve hassas bir şekilde temizlemeye yardımcı oluyor; cildinizi makyaj kalıntıları, kir ve yağdan yüzde 99,5 oranında arındırıyor. 8 farklı güç seviyesi ile LUNA mini 2‘nin sonik titreşim yoğunluğunu arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Yüz temizleme deneyimini eşsiz cildine uyumlu şekilde kişiselleştirebilirsiniz.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

FOREO ürünleri Beymen (Zorlu, Suadiye, Panora) mağazalarında ve Beymenn11TrendyolLidyanaHepsiburada.com ve Always Fashione-mağazalarında satılmaktadır.

FOREO Hakkında

İsveç menşeli güzellik teknolojisi markası FOREO, ödüllü yüz temizleme cihazı LUNA serisi, yüz maskelerine farklı bir boyut katan yeni icadı UFO ve yeniden tasarlanan ISSA diş fırçasıyla yepyeni bir güzellik ve refah standardı sunuyor. Bu yaklaşım gerçekten cesaret verici: Marka yalnızca mevcut tasarımları iyileştirmekle kalmıyor, tüm tasarımlarını ortaya sererek adeta sıfırdan tekrar yaratıyor, ayrıca en iyi güzellik çözümlerini her gelir seviyesindeki kişilerin deneyimine sunuyor. Misyonumuz insanların özgüvenini tazelemek, çünkü biliyoruz ki iyi hissederseniz, iyi görünürsünüz ve biz de işimizi iyi yapmış oluruz.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası