Okuma Süresi:2 Dakika, 39 Saniye

Doğadan ilham alan tasarımlarını kadınlarla buluşturan Tchibo, tamamı Türkiye’de üretilen, “Bahara Merhaba, Tarzın Konuşsun” koleksiyonuyla baharı karşılıyor. Tchibo Türkiye Genel Müdürü Tuba Yapıncak, güncel moda trendlerini yansıtan bu özel koleksiyon ile Tchibo mağazalarında genç ve modern bir çizgi yakalamayı hedeflediklerini söylüyor.

Tchibo, baharın coşku ve enerjisini yepyeni bahar koleksiyonuyla gözler önüne seriyor. Tamamı Türkiye’de üretilen; “Bahara Merhaba, Tarzın Konuşsun” adlı koleksiyon, Tchibo mağazalarında ve www.tchibo.com.tr internet mağazasında moda severlerin beğenisine sunuluyor.

Tuba Yapıncak: “Trendleri yakalayan koleksiyonumuzla, mağazalarımızda genç ve modern bir çizgi yakalamak istiyoruz”

“Bahara Merhaba, Tarzın Konuşsun” koleksiyonu hakkında konuşan Tchibo Türkiye Genel Müdürü Tuba Yapıncak şunları söylüyor: “Tchibo Türkiye olarak, 14 yıldır özgün perakendecilik anlayışımız ile Türkiye pazarında müşterilerimize hizmet veriyoruz. Yenilenen temalarımızla sunduğumuz, şık ve kaliteli koleksiyonlarımız büyük ilgi görüyor. Tchibo’nun global ürün portföyünün yanı sıra bu yıl önemli bir atılım yaparak yüzde yüz Türkiye üretimi olan kadın tekstil koleksiyonumuzu müşterilerimizle buluşturuyoruz. Titizlikle yürüttüğümüz yoğun bir tasarım ve üretim sürecinin ardından yeni koleksiyonumuzu moda severlerle buluşturduğumuz için heyecanlıyız. Türkiye’nin önde gelen ve globalde de Tchibo adına üretim yapan tekstil üreticileri ile iş birliği yaparak tasarladığımız bu özel koleksiyon ile moda sektörüne Tchibo damgasını vurmayı ve taze bir soluk getirmeyi hedefliyoruz. Güncel trendleri yakalayan, modern ve genç bir koleksiyonla, mağazalarımızı moda perakende alanında da bir çekim merkezi haline getirmek istiyoruz. Yenilikçilik ve fark yaratmak marka olarak doğamızda var. Biz de Tchibo Türkiye olarak lokal projelerimizle müşterilerimizin alışveriş deneyimini zenginleştirmeye devam edeceğiz. Tüm kadınları yeni bir tarzla bahara ‘merhaba’ demeye davet ediyoruz.”

Tchibo ile gardıroplar renkleniyor

Tchibo’nun yeni “Bahara Merhaba, Tarzın Konuşsun” koleksiyonu güneşli günlerin coşkusunu tam anlamıyla yansıtıyor. Renkleri, çiçekli desenleri, modern kesimleri ve çarpıcı detaylarıyla kadınların gardıroplarını renklendiriyor.

Hem çekici hem neşeli

Tchibo’nun yeni koleksiyonunda farklı beğenilere hitap eden seçenekler yer alıyor. Her bir parça birbiriyle kombinlenerek göz kamaştıran, şıklığı ile konuşturan bir tarz oluşturuyor. Hem çekici hem neşeli bir havası olan çiçekli desenler, koleksiyona damgasını vuruyor. Çiçekli desenler elbiselerin yanı sıra pantolonlarda ve tişörtlerde de kendini gösteriyor. Asimetrik kesimli veya pileli etekler, piliseli pantolonlar daha sofistike bir hava verirken, bağlamalı elbiseler, volanlı detaylara sahip tişörtler ise zarif ve dinamik bir görünüm kazandırıyor.

Zengin üst seçenekleri 

Kusursuz bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlar düşünülerek oluşturulan koleksiyonda, zengin üst seçenekleri dikkat çekiyor. Çift cepli, çiçek yakalı, pile kollu veya payetli tişörtlerin yanı sıra volan kollu, dantelli ve fırfırlı bluzlar kadınların beğenisine sunuluyor. Koleksiyonda yer alan kıyafetlerin tamamlayıcısı aksesuarlar da baharda şık bir görünüme sahip olmak isteyen kadınlara zarafet katıyor.

Tchibo’nun yeni “Bahara Merhaba, Tarzın Konuşsun” koleksiyonu, www.tchibo.com.trinternet mağazasında, Tchibo mağazalarında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Tchibo’nun “Bahara Merhaba, Tarzın Konuşsun” koleksiyonundan bazı ürünlerin fiyatları:

 • Çift Cep Tişört 69,95 TL

 • Saten Verev Etek 99,95 TL

 • Çiçek Yaka Tişört 69,95 TL

 • Pileli Etek 99,95 TL

 • Kare Küpe Gold 34,95 TL

 • Dantelli Bluz 59,95 TL

 • Baskılı Pantolon 89,95 TL

 • Pile Kollu Tişört 69,95 TL

 • Çiçekli Elbise 99,95 TL

 • Bağlamalı Elbise 149,95 TL

 • Püskül Küpe 24,95 TL

 • Fırfırlı Bluz 89,95 TL

 • Piliseli Pantolon 99,95 TL

 • Payetli Tişört 69,95 TL

 • Volan Kollu Bluz 69,95 TL

 • Deri Kayışlı Saat 199,95 TL

Previous post Tommy Hilfiger’dan Çocuklara Modern Tasarımlar
Next post Reflüsü Olan Bebeğinizi Rahatlatacak 6 Öneri