Okuma Süresi:44 Saniye

Otomotiv sektörünün baş aktörlerinin katkılarıyla 20-21 Nisan tarihleri, Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası olarak ilan ediliyor. Bu kapsamda İstanbul Kemerburgaz’da 20 Nisan Cumartesi günü başlayacak açık hava etkinliğinde, Avrupa ve Türkiye’de yılın otomobili seçilen birbirinden özel elektrikli ve hibrid araçlar ücretsiz bir şekilde kullanıcılar tarafından test edilebilecek.

BMW i3, Jaguar I-Pace, Tesla Model S, Tesla Model 3, Tesla Model X, Toyota Corolla Hibrid, Toyota C-HR Hibrid, Renault Zoe ve Lexus gibi markaların yeni modellerinin kullanıcılar tarafından test edileceği açık hava etkinliğinde, Avrupa’nın en çok satılan elektrikli otomobili olan ve otomotiv dünyasında yankı uyandıran Tesla Model 3’ü de kullanıcılar İstanbul’da ilk defa deneyimleme fırsatı bulacak.

Türkiye Elektrikli ve Hibrid Araçlar Derneği (TEHAD) tarafından düzenlenen Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası kapsamında, otomobil meraklıları ve daha önce elektrikli ve hibrid araçlarla tanışmamış kullanıcılar, ilk defa bu modelleri deneyimleyecek, test edebilecek ve inceleyebilecek.

Previous post İngiltere’de Lush Sosyal Medyayı Türkiye’de Lipton Dijitali Bırakmış
Next post Volkswagen’den Yeni Elektrikli SUV Konsepti: ID. ROOMZZ