Okuma Süresi:1 Dakika, 0 Saniye

Tommy Hilfiger, bir günlük bir kutlama etkinliği için Emporium Melbourne Alışveriş Merkezini dijital bir sanat galerisine dönüştürdüğünü duyurdu. Yaklaşık 3.000 ziyaretçinin katıldığı, çok yönlü tüketici etkinliği tasarımcı Tommy Hilfiger’ın Avustralya’yı ve Sydney’de geçirdiği iki günün ardından Melbourne’u ilk ziyareti kapsamında gerçekleşti. Enstalasyonda TOMMY HILFIGER koleksiyonlarından seçkin parçalar sergilendi.
“Hypa-Hilfiger” adını taşıyan ve Melbourne merkezli ışıklandırma sanatçısı Kit Webster ile işbirliği içinde gerçekleştirilen etkinlik, canlı bir sanat, müzik ve moda merkezi olarak öne çıkan şehrin yaratıcı başarılarını kutlama niteliğinde düzenlendi. Bu etkilerin bir kombinasyonunu sunan “Hypa-Hilfiger” kültürel bağlantıları ve sanatsal keşifleri vurguladı. Ziyaretçiler, Melbourne sokaklarına selam duracak şekilde tasarlanan fütüristik, kübik heykelleri ve pop-up mağazanın dijital sanat eserlerini görme fırsatı buldu. Markanın hayranları, DJ FLEX MAMI tarafından desteklenen TKAY MAIDZA ve The Voice Australia yarışmasından Denzel’in canlı performanslarıyla keyifli zaman geçirdi.
Tasarımcı Tommy Hilfiger, yeni TOMMY HILFIGER Emporium Melbourne amiral mağazasını ziyaret ettikten sonra ünlü sunucu Ksenija Lukich ile sahnede enerjik bir sohbete katıldı ve izleyicilerle etkileşim içinde markanın geleceğinden söz etti. Misafirler AirDrop özelliğini kullanarak bir dijital aktiviteye katılmaya davet edildi. Yenilikçi AirDrop aktivitesine katılanlar, limitli seri TOMMY HILFIGER şapka kazandı.

MEKAN:Emporium Melbourne

287 Lonsdale Street

Melbourne VIC 3000, Avustralya

Previous post Teknolojinin nabzı IT Forum ile İstanbul’da atacak!
Next post Volkswagen’in ID. model ailesinin en son üyesi: ID. SPACE VIZZION