Okuma Süresi:1 Dakika, 45 Saniye

Tommy Hilfiger, Mercedes-AMG Petronas Motorsport ile uzun süreli stratejik işbirliği çerçevesinde geliştirilen ilk TommyXMercedes-Benz erkek giyim kapsül koleksiyonunun lanse edildiğini duyurdu. Koleksiyon, TOMMY HILFIGER markasının klasik Amerikan “cool” mirasını beş kez Formula One® Dünya Şampiyonu olan takımın yenilikçi teknik uzmanlığıyla harmanlıyor. Koleksiyon, 1 Nisan 2019 günü dünya çapındaki belirli Mercedes-Benz bayilerinde, seçili TOMMY HILFIGER mağazalarında ve toptan satış ortaklarında, ayrıca online olarak tommy.com’da satışa sunuldu.

“Hayatım boyunca otomobil sporları hayranı olarak, Formula One® Dünya Şampiyonu Mercedes-AMG Petronas Motorsport ile güçlerimizi birleştirmek, iki markanın modern tasarım ve inovasyon tutkusunu buluşturmak bana ilham veren bir deneyim oldu,” diyen Tommy Hilfiger şöyle devam etti: “İlkbahar 2019 TommyXMercedes-Benz kapsül koleksiyonu, hız yarışlarının yeni kuşağı ve TOMMY HILFIGER hayranları için zamansız stilleri teknik dokunuşlarla güncelleyerek sunuyor.”

Dijitale öncelik verilen İlkbahar 2019 TommyXMercedes-Benz kampanyası, Tommy Hilfiger ve Mercedes-AMG Petronas Motorsport’un kaliteli işçilik, dayanıklı tasarım ve inovasyon konusunda paylaştıkları değerlerin kutlaması niteliğini taşıyor. Model Andrew Cooper ve bir vintage Mercedes-Benz 300 SL gullwing otomobilin rol aldığı kampanya ile sofistike ve şık bir his yaratılıyor.

TommyXMercedes-Benz erkek giyim kapsül koleksiyonunda ısı kontrollü apre ve kırışmaya dirençli iplik gibi işlevsel unsurlarla geliştirilen chino pantolon, bomber ceket ve jean’ler dahil zamansız stiller, gri ve siyah dokunuşlarla zenginleşen kırmızı, beyaz ve lacivert renk paleti ile sunuluyor. TOMMY HILFIGER’ın imza çizgileri, metal fermuar uçlarında, ince biye detaylarında ve kapüşon astarlarında minimalist bir yaklaşımla yer alırken mavi pop renkli astarlar klasik dış giyim parçalarına beklenmedik bir yorum katıyor. Modern Tommy erkeğine hitap eden sade ve sofistike bir koleksiyon sunuluyor.

Tommy Hilfiger’ın markasını kurduğundan bu yana benimsediği sportif işbirlikleri geleneğini ileriye taşıyan TOMMY HILFIGER, 2018 sezonundan başlayarak Mercedes-AMG Petronas Motorsport’un Resmi Giyim Tedarikçisi oldu. Dünyanın bir numaralı Formula One™ takımı ve önde gelen otomobil yenilikçisi ile işbirliği yapmak, Tommy Hilfiger’ın özellikle büyük pazarlarda markayı sürekli geliştirme ve yeni nesil TOMMY HILFIGER tüketicileri arasında yayma vizyonunun altını çiziyor.

Markanın dostları ve takipçileri, #TommyHilfiger, #TommyXMercedesBenz ve @TommyHilfiger etiketlerini kullanarak sosyal medyadaki paylaşımlara katılmaya davet ediliyor.

Previous post Bir Rüya Resim Sergisi Ziyaretçilerini Bekliyor!
Next post ​Doris Hofer’in Yeni Kitabı “İçindeki Sen” Tanıtıldı