Loading...

Trend Micro yeni WeDiscover İş Ortağı Programını Hayata Geçiriyor

Yeni WeDiscover İş Ortağı Programı, iş ortaklarının yeni fırsatlardan faydalanmalarını ve müşterilerine çok daha avantajlı teklifler sunmalarına olanak tanıyor.
Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika (AMEA) bölgesinde pazar varlığını daha da güçlendirmeye odaklanan siber güvenlik çözümlerinde dünya lideri Trend Micro, yeni kanal iş ortağı talep oluşturma programı WeDiscover’ı duyurdu. Yeni talep oluşturma girişimi, kanal iş ortaklarının henüz keşfedilmemiş pazarları belirlemeleri, yeni gelir akışı elde etmeleri ve satışlarını hızlandırmalarını sağlamayı amaçlıyor. Yeni program, iş ortaklarının dinamik bir güvenlik pazarında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılarken hizmetlerini farklılaştırmalarına, yeni güvenlik uzmanlıkları oluşturmalarına ve işletmelerini daha kârlı bir hale getirmelerine yardımcı olurken Trend Micro çözümlerinden faydalanmalarına yardımcı olmak için tasarlandı.
WeDiscover Programının Öne Çıkan Özellikleri:
Kararlılık: İş Yönetimi, Satış, Pazarlama ve Teknik ekipler arasında sorunsuz iş birliği sağlarken fırsatların etkin bir şekilde oluşturulması için Trend Micro çözüm portföyü arasından seçim yapabilme esnekliği sunuyor.
Üstün iş ortağı fırsatları: WeDiscover programı, iş ortaklarının fırsatları belirlemelerine ve anlaşmayı 180 gün içinde tamamlamalarına yardımcı oluyor.
Başarı odaklı: İş ortaklarının uçtan uca müşteri yolculuğuna etkin bir şekilde yardımcı olmaları için program dahilinde kapsamlı pazarlama araçları, ortak markalı materyaller ve dijital pazarlama desteği sağlıyor.
Ödüller ve Teşvikler: TrendSetter iş ortağı teşvik programı, WeDiscover Araçları, çevrimiçi ödül ödemeleri, destek programları ve Çözüm Teklifi Paketleri aracılığıyla iş ortağının ekip üyelerini heyecan verici teşviklerle motive ediyor.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası