Beğenildi : 246
Okuma Süresi:1 Dakika, 25 Saniye

Zorlu Center AVM’de açılan en yeni Levi’s® mağazası, markanın özgün dünyasını yansıtan özel bir konseptle 270 m2’lik bir alana yayılıyor. Markanın benzersiz ve kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi vadeden mağazası, içeriye adım attığınız andan itibaren canlı, genç ve cool atmosferiyle dikkat çekiyor.

Dünyanın sayılı şehirlerinin ardından Zorlu Center mağazasıyla birlikte İstanbul’a da gelen Levi’s® Print Bar hizmeti ise mağazanın en önemli yeniliklerinden. İnovatif teknolojiyi ve kişiselleştirme deneyimini kimliği haline getiren Levi’s®, Print Bar hizmetiyle kendi Levi’s® tişörtlerini tasarlamak isteyenlere özel ve etkileyici bir deneyim sunuyor.

Son döneme grafiği parlayan başarılı sanatçı Murat Palta’nın özgün çizgileriyle hayat verdiği üç farklı desen ise Print Bar’a İstanbul yorumu katıyor. Palta, Levi’s® için hazırladığı İstiklal Caddesi’nden ve Galata Kulesi’nden ilham alan iki farklı desenin yanı sıra, ikonik batwing logosuna kendi tarzında özel bir dokunuş yapıyor.

Kendini ifade etmenin zirvesinde üç farklı tasarım stiline sahip: adınızı en üste taşıyan kişiselleştirilmiş bir Levi’s® batwing logosu, daha ince bir dokunuşla isminizin baş harfleri ve ikonik batwing logosunun sınırlı sayıda grafik tasarımları ise Print Bar kataloğunda yer alan diğer seçeneklerden sadece birkaçı. Bu hizmet, ziyaretçilere tasarımlarını seçme işleminden ürünün birkaç dakika içinde basılmasını izlemeye kadar etkileşimli bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

Sadece Zorlu Center AVM mağazasında bulunan lounge alanı ise Levi’s® ziyaretçilerine alışverişin tadını çıkarabilecekleri, konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyor. Bu lounge’ta kuruluşundan beri Levi’s® DNA’sının bir parçası olarak sürdürülebilirliğe verilen önemin göstergesi niteliğinde, sanatçı Fırat Neziroğlu tarafından geri dönüştürülmüş denim’lerle tasarlanan el dokuması ikonik batwing logo da sergileniyor.

Levi’s® Tailor Shop köşesinde ise usta sanatçı/terziler, denim hayranlarının en sevdikleri parçaları ya da yeni Levi’s® trucker ceket ve jean’lerini kendi tarzlarına göre yorumlamalarına yardımcı oluyor.

Previous post İstanbul Sabiha Gökçen’in Yolcu Sayısı 2018 Yılında 34 Milyonu Geçti
Next post Yerli Oyunlar İhracatta 1 Milyar Dolar Sınırını Aştı