Okuma Süresi:1 Dakika, 0 Saniye

Hannover Fairs Turkey’nin, Avrasya Bölgesinin lider sanayii fuarı “WIN EURASIA” bünyesinde ENOSAD işbirliği ile bu yıl ilk kez düzenlediği“WINOVATION” yarışması için başvuru süresi uzatıldı. Daha önce 31 Ocak olarak duyurulan son başvuru tarihi 15 Şubat’a kadar devam edecek. WINOVATION yarışmasında ürün, hizmet, tasarım, teknoloji, teknik altyapı, çözüm, iş modeli, organizasyon ve sosyal çevre gibi konu başlıkları altında teknik inovasyon ağırlıklı, özgün tasarımlı projeler ödüllendirilecek.

Yarışmada dereceye giren projeler, alanında uzman 10 kişilik profesör, sektör temsilcileri ve aralarında İSDER’in de yer aldığı seçici kurul tarafından belirlenecek. Projelerin değerlendirilme aşamasında ise; farklı ve özgün olması, kullanıcıya fayda sağlaması, sunduğu yenilikler, geliştirilebilir ve uygulanabilir olması, ihracat potansiyeli, Ar-Ge niteliği, teknolojik yönü, çevreye katkısı, topluma katkısı, yüksek teknoloji içermesi ve ticari olması gibi kriterler göz önünde bulundurulacak.

“WIN EURASIA” 2019 ev sahipliğinde düzenlenecek yarışmada dereceye giren ilk 3 projeye yıl boyunca tanıtım ve pazarlama desteği ile WIN EURASIA 2020 fuarına katılım teşviki verilecek. Yarışmada 1. gelen projeye ise bu desteklerin yanı sıra Almanya’da gerçekleşen 1 – 5 Nisan, HANNOVER MESSE 2019 Fuarı için gidiş-dönüş uçak bileti ve 3 günlük ücretsiz konaklama imkânı sağlanacak.

WIN EURASIA web sitesi; win-eurasia.com üzerinden yapılacak başvurular 15 Şubat 2019 tarihine kadar devam edecek.

Previous post Antibiyotik Ne Zaman, Ne Kadar Kullanılmalı?
Next post Yılın En Romantik Gününü Azur’da Karşılayın