Okuma Süresi:46 Saniye

Yeni yıl yeni başlangıçlar, yeni heyecanlar, planlar demek, yeni yıl kararları demek. FEST Travel’da  yılda iki kere seyahat tutkunlarına sunduğu gezi programının 2019 – I versiyonunu yayınladı. Programda toplamda 350’yi aşan gezinin içinde Trenli Rotalar®Lezzetli Rotalar® ve Notalı Rotalar® gibi FEST Travel kategorilerinin yanında kişiye özel gezilerOeconomica® gezilerini ve daha birçoğunu detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

[pdf-embedder url=”https://www.netizenlist.com/wp-content/uploads/2019/01/FEST_TRAVEL_PROGRAM_2019_IISSUU.pdf” title=”FEST_TRAVEL_PROGRAM_2019_I(ISSUU)”]

Dünyanın köşesini bucağını keşfetmenin, farklı kültürleri yerinde görüp tanımanın yanı sıra ülkemizin bilinmeyen yönlerini, kendine özgü tatlarını, doğal güzelliklerini fark etmeye önem verdiğini söyleyen FEST Travel; bunun için Yeşil Rotalar® Lezzetli Rotalar® gibi konsept gezilerini yurtiçinde de düzenliyor.

1988 yılında başladıkları  Adım Adım İstanbul® gezileri de programda yer alıyor. Gece gezileri, semt gezileri ve sadece FEST Travel tarafından düzenlenen programlarla İstanbul’u  adımlamaya, bu muhteşem şehri başka gözlerle tanımaya devam ediyor.

 

Previous post Türkiye’nin En Yetenekli Gençleri Dev Konserde Aynı Sahnede Buluşuyor
Next post Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı ‘İnsan Gelişimi Araştırma Ödülü’ne Başvurular Başladı