Okuma Süresi:1 Dakika, 1 Saniye

Göz kamaştıran, zevkli ve cesur kadınların favorisi Victoria’s Secret, yeni yıl hediyesi almak için akla gelen ilk adreslerden biri. Pijama ve geceliklerden kokulara kadar sunduğu geniş ürün alternatifleriyle sevdiklerinizi Victoria’s Secret ile şımartabilirsiniz.

Dream Angels koleksiyonundaki eşsiz dantel detaylı sütyenlerle hayallerinizi pastel renklerin ihtişamından güç alarak renklendirirken, T-shirt koleksiyonuyla günlük olarak kullanılabilecek renkli model alternatifleriyle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Yılbaşı ruhunun vazgeçilmez deseni olan ekosenin yer aldığı sabahlık, sütyen ve pijama modelleriyle sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Yılbaşının olmazsa olmaz hediyesi parfümler için geniş alternatifler sunan Victoria’s Secret’ın ikonik kokularından Tease’in sınır tanımayan, sabırsız ve heyecanlı kadınlardan ilham alınarak yaratılan büyüleyici kokusu ile sevdiklerinizi egzotik bir yolculuğa çıkarabilirsiniz. En çok tercih edilen hediyelerin başında gelen parfüme bir diğer alternatif ise Victoria’s Secret’ın en son kokusu Love Star’a karşı koyamayacaksınız. Meyvemsi çiçek kokusuyla başınızı döndürerek her anınız için her zaman yanınızda olabilecek şekilde tasarlanan Love Star, parfümün yanı sıra vücut spreyi, rollerball ve vücut kremi formlarında karşımıza çıkıyor. Love Star, simli vücut spreyleri ve simli duş jeli alternatifleriyle sevdikleriniz için ideal bir Yeni Yıl hediyesi olmaya aday.
Previous post Navara Türkiye Şovu Tamamlandı
Next post Oyun oynayalım; ama nasıl?