Loading...

Yeni Yıl,Yeni Sen : PUMA İle Enerjinin Zirvesinde

PUMA, yepyeni antrenman ayakkabısı Zone XT’yi sınırları zorlamayı seven kadınların beğenisine sunuyor. Dayanıklılık gerektiren yüksek tempolu koşu ve egzersizlere özel olarak dizayn edilmiş Zone XT, performansı zirveye çıkarıyor.

Kadınların gücüne önem veren ve her fırsatta teşvik eden global spor markası PUMA, tasarladığı yeni Zone XT antrenman ayakkabısı ile zorlu antrenmanları seven kadınların performansını üst düzeye çıkarıyor. PUMA’nın, kalp atışı ve metabolizma hızının arttığı, en verimli şekilde yağ yakımına başlanan enerjinin zirvesinden ilham alarak tasarladığı Zone XT, limitleri zorlamayı seven kadınlar için hareket özgürlüğü, hız, çeviklik ve rahatlığı bir arada sunuyor.

Zone XT, hafifliği, ayağı mükemmel şekilde kavrayan ve destekleyen yapısıyla başta HIIT antrenmanları olmak üzere tüm zorlu egzersizlerde üst düzey dayanıklılığıyla öne çıkıyor. Hybrid Foam ile birleşen Ignite Foam ve NRGY teknolojileri ile antrenman esnasında devamlı konfor ve enerji sağlayan Zone XT, kalp atışı hızından ilham alan tasarımının yanında siyah-beyaz, pembe-beyaz, siyah-pembe-gümüş ve beyaz-siyah-sarı renk kombinasyonlarıyla da dikkat çekiyor.

PUMA’nın antrenman ürünleri global marka elçisi olan Adriana Lima’nın kampanya çekimlerinde sergilediği atletik hareketlerle göz doldurduğu Zone XT, yeni yılda daha fazla hareket diyen, enerjisi yüksek kadınlar için 10 Ocak itibarıyla tüm PUMA mağazaları ve www.puma.com.tr’ de satışa sunuluyor.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası