Loading...

Yenilenmek için Green Door Spa & Wellnessa gelin GreenCell ile tanışın

Yenilenmek, tazelenmek, kendinizi şımartmak veya sezona harika bir giriş yapmak istiyorsanız Regnum Carya içinde bulunan GreenDoor SPA doğru adres. Cilt bakımına özen gösterenlerin, kendine dikkat edenlerin buluşma noktası olacak GreenCellise Regnum Carya’nın en dikkat çekici yeniliği.

Regnum Carya içinde faaliyet gösteren GreenDoor Spa şimdide cilt bakımına özen gösterenleri hedef alan bir yenilikle dikkati çekiyor. Masajlar, spa terapileri, sauna ve daha fazlasını hizmet olarak müşterilerine sunan otel yetkilileri şimdi de GreenCell ile büyük bir yeniliğe imzasını attı.“Yeşil Dünyanın ana rengidir ve bütün güzellikler yeşilden doğar” felsefesiyle SPA’sını kuran Regnum Carya, aynı düşüncenin ışığında GreenCell ile doğanın güzelliğini teknoloji ve uzman kadrosunun desteğiyle müşterilerine yansıtıyor.

GreenCell,GreenDoor SPA merkezimizin içerisinde, tüm cilt bakımı işlemlerinin ayrı bir bölümde toplandığı alan olarak tanımlanabilecek bir merkez. Her yerde olmayan, Hydra Facial, We Shape ve Türkiye’de sadece Regnum Carya’da bulunan Indiba isimli cilt bakım ve hücre yenilenmesi üzerine kendisini kanıtlamış bakım cihazlarını da bünyesinde barındırıyor.

GreenCell’de sadece makineli uygulamalar yapılmıyor.SPA menüsünde bulunan cilt bakım işlemleri de bu alanda gerçekleştiriliyor. Regnum Carya’nın içerisinde bulunan GreenDoor SPA ayrı bir dünya ise SPA’ nın içinde bulunan GreenCell de ayrı bir dünya. Hem de tamamen organik sertifikalı ürünleri ile bu alanda da çevreci olduğunu göstermiş oluyorlar. GreenCell aslında tam teşekküllü bir klinik kadar donanımlı ancak klinikten tek farkı içinde doktor olmayışı. Siz de sezona keyifli bir giriş yapmak istiyorsanız rotanızı Regnum Carya içinde bulunan GreenCell’e çevirin. Yenilenin, moral bulun, doğanın, yeşilin ve çevreye saygı duyularak yapılan uygulamaların keyfini çıkarın.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası