Okuma Süresi:1 Dakika, 41 Saniye

Araç kiralamak ne kolaymış mottosuyla 2015 yılında yola çıkan Yolcu360, markanın bilinirliğini artırıcı güçlü iletişim çalışmalarını sürdürüyor. Son 3 yılda araç kiralama dendiğinde akla ilk gelen marka olma oranını yüzde 350 artıran Yolcu360, son reklam filmiyle ilk kez doğrudan misafirlerine sesleniyor ve araç kiralama kampanyalarının sürekliliğine dikkat çekiyor.

Mutluluk saplantısı kampanyalara yansıyor

Yolcu360’ın yeni reklam kampanyası, misafirlerin istedikleri araçların fiyatlarını karşılaştırmalı olarak görebilecekleri, 1 dakikanın içinde kolayca kiralama yapabilecekleri, Türkiye’nin en önemli kurum ve markalarıyla ortak projeler geliştiren bir hizmet platformu olduğuna dikkat çekiyor. Kampanyanın iletişim hedefleri ile ilgili bilgi veren Yolcu360 Chief Brand Officer ve İcra Komite Üyesi Samet Ensar Sarı, reklam filminin öncelikle Türkiye’nin önemli kurum ve markalarıyla yapılan sağlam iş birliklerini göstermeyi ve misafirlere güven vermeyi amaçladığını belirtti. Sarı “Yolcu360’ın en önemli marka vaadi, uygulamanın tıklandığı saniyeden araç teslimine uzanan mükemmel müşteri deneyimi ve mutluluk saplantısı. Bu mutluluğu sadece kusursuz hizmet ile değil en avantajlı kampanyalarla sağladığımızı anlatmaya çalıştık” dedi.

“Yolcu360 Türkiye’nin önemli markaları ile işbirliklerini genişletiyor.”

Yolcu360 mobil uygulamasının herkesin telefonunda olması gereken ve misafirlerine sürekli fırsatlar sunan bir uygulama olarak konumlanmasını hedeflediklerini söyleyen Samet Ensar Sarı, nihai amacın “Misafirlerimizin Yolcu360’ı tüm araç kiralama olanaklarından yararlanacakları bir pazaryeri gibi görmelerini ve sürekli takip etmelerini istiyoruz. Kampanyamız içerisinde, dev bankalardan en yaygın süpermarketlere kadar çok çeşitli kampanya iş birlikleri var. Mobil uygulamamızı kontrol etmek ve hatta yeni kampanyalardan haberdar olmak, günlük yaşamın seyrini değiştirecek sürprizlere yol açabilir” dedi.

Yolcu360’ın kampanya modülüne vurgu yapılan reklam filminde; Maximum Mobil, Allianz, TAV Passport, Papara, MultinetUp, Trendyol.com, ÇiçekSepeti, D-Smart ve Apsiyon gibi Türkiye’nin önde gelen markaları yer aldı.

Reklam Künyesi
Reklamveren: Yolcu360
Reklamveren Yetkilileri: Samet Ensar Sarı, Fırat Keçili
Yaratıcı Ekip: M. Caner Çolakoğlu, Felat Delibalta
Stratejik Planlama Ekibi: Gökhan Karaoğlu, Aslı Tez, Elif Otman, Mehmet Kobul
PR Ajansı: TIME Public Relations (TimePR)
Prodüksiyon Şirketi: Hacıyatmaz Film
Yönetmen: Ali Can Zeren
Prodüksiyon Ekibi: Necati Demircan, Şazi Bayraktar, Elif Özdemir
Post Prodüksiyon: Hacıyatmaz Film
Medya Ajansı: Speed Medya
Kullanılan Mecralar: TV, Dijital Medya

Previous post Rolls-Royce ve Sea Machines’ten Akıllı Gemi ve Otonom Gemi Kontrol Çözümlerine Yönelik İş Birliği
Next post İşte dünyanın en çok kitap okuyan ülkeleri