Okuma Süresi:42 Saniye

Kuzey Kanada’da binlerce kilometre karelik bir alanda evcil ve vahşi tüm hayvanların tedavi edilmesi için çalışan Dr. Oakley’nin maceraları, “Yukon Veterineri”nin özel bölümleriyle 17 Haziran Pazartesi günü saat 21.30’da Nat Geo People’da.

Evlerin birbirinden yüzlerce kilometre uzakta olduğu Kuzey Kanada’da hasta hayvanları ziyaret etmek fazlasıyla zorlu bir iş. Dr. Michelle Oakley’i ise bir veteriner olarak görevini yerine getirmekten hiçbir şey alıkoyamıyor. Dr. Oakley, hayvanların hayatını kurtarmak için ayıları traktörlerle, atları ise helikopterlerle taşımaya, kızgın yaban domuzlarını kısırlaştırmaktan bizon yakalamaya kadar her şeyi, risk almaktan korkmadan yapıyor.

Dr. Oakley’nin maceralarını konu alan “Yukon Veterineri” ise özel bölümleriyle 17 Haziran Pazartesi günü saat 21.30’da Nat Geo People ekranlarına geliyor.

Ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri Türk izleyicisi ile buluşturan Nat Geo People kanalını Digiturk, D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izleyebilirsiniz.

Previous post Neler Oluyor?
Next post Siber Güvenlik Sektörüne Yeni Oyuncu