Okuma Süresi:49 Saniye

Parmak izi kadar benzersiz olan el yazısı, duyguları en özel şekilde aktarabilmenin etkili bir yoludur. Günlük rutin içerisinde ihmal ettiğimiz ve dışa yansıtamadığımız tüm duygular, kalemin sınırları kaldıran özgür kullanımı ile ortaya çıkıyor. İlişkiler üzerinde yapılan bir araştırmaya* göre, sık sık teşekkür ederek minnet duygusunun ifade edilmesi ilişkiler üzerinde olumlu bir etki yaratıyor.

1977’de Yazma Enstrüman Üreticileri Birliği tarafından kutlanmaya başlayan ve el yazısını teşvik etmeyi amaçlayan Dünya El Yazısı Günü’nde Faber-Castell, hayatınızdaki ‘iyi ki var’ dedikleriniz için teşekkürünüzü kendi el yazınızla iletmenize olanak tanıyor.

 

Kolay ve rahat kullanımı, dayanıklı iridyum ucu ile Faber-Castell Grip Dolma Kalem Serisi, kullancılara mükemmel bir yazım deneyimi yaşatıyor. Farklı renk seçeneklerine sahip kalemler, 3 farklı uç kalınlığı seçenekleriyle de kullanıcının tercihine göre uyum sağlıyor. Üçgen gövde yapısı kalemin elde en uygun şekilde durmasını sağlıyor. Bu sayede yazacağınız tüm notlara yazı stilinizi yansıtmanız daha rahat hale geliyor. Eli yormayan yapısı sayesinde Grip Dolma Kalem ile sevdiklerinize dilediğiniz uzunlukta teşekkür notları yazabilir, onlara kendinizden bir anı bırakabilirsiniz.

Previous post Ya Hayat Bir Şaka İse?
Next post Elektrik Faturasını % 30 düşüren tasarruf önerileri