Okuma Süresi:1 Dakika, 6 Saniye

Canan Bekdik’in ‘Ya Hayat Bir Şaka İse?’ Kitabı Yayımlandı

Bilince Erişim Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Firması ve Yayınevi’nin kurucusu Canan Bekdik’in, hayatlarını her alanda nasıl değiştirebilecekleri ve hayatlarında daha fazla neşeye nasıl sahip olabilecekleri konusunda insanlara yol göstermeyi amaçladığı ‘Ya Hayat Bir Şaka İse?’ adlı kitabı yayımlandı.

14 yıllık kurumsal bir hayattan sonra, bir gün kendisine “Ben nasıl mutlu olacağım?”sorusunu yönelttiğini ve o soru sayesinde bugün olduğu yere geldiğini belirten Canan Bekdik, Access Consciousness Bilinçlilik Sistemini Access Sertifikalı Kolaylaştırıcı olarak on sekiz senedir uyguluyor ve son yedi yıldır da kendine ait olan Bilince Erişim Ofisi’nde çeşitli eğitimler veriyor.

Farkındalıkla prangalarınızdan kurtulun!

Canan Bekdik, “Hiçbir şeyin dört dörtlük olmayacağı söylendi, bizler de inandık. Ve hatta her şey dört dörtlük olduğunda bir aksilik çıkacağından korkup, aksiliği yaratır olduk. Oysa bu, büyük bir yalan! Her yerden prangalar ile sıkıştırılmış bir durumdayız. Bu prangadan kurtulmamız her an, her dakika muazzam bir farkındalık gerektirir” diye konuşuyor ve ekliyor: “Önceliğim, her zaman yaptığım her şeyi bilinçle yapmaktır. Kendi rotamı kendim belirleyerek, arzu ettiğim olağanüstü hayata sahip olabilmektir!”23

Canan Bekdik, okurlarına da “Hayatınızdaki her şeyi kendinizin yarattığınızın farkında olduğunuzda ve tüm bunları kucakladığınızda, her şeyi değiştirirsiniz” diye sesleniyor ve “SİZ’i keşfederek mutlu olmaya hazır mısınız?” çağrısı yapıyor.

Bilince Erişim Yayınevi’nden çıkan ‘Ya Hayat Bir Şaka İse’ kitabına online satış sitelerinden ulaşılabilir.

Previous post Bebeğinizle Kalpten İletişim Sarılmaktan Geçiyor!
Next post 23 Ocak Dünya El Yazısı Gününde Kalemin Gücünü Hatırlayın