Okuma Süresi:1 Dakika, 14 Saniye

Mobilya sektöründe ilklerin temsilcisi olarak bilinen Kelebek Mobilya, kaliteli ve ergonomik ürünlerini 85 yılı aşkın tecrübesiyle kullanıcılarıyla buluşturuyor. Yenilikçi vizyonu ve her dönem trendlere yön veren tasarımlarıyla adından sıkça söz ettiren marka, mobilyakirala.com.tr ile yeni bir iş birliğine imza atıyor.

İster kirala ister satın al

Türkiye genelinde 200’ün üzerinde mağazası ve her gün binlerce insanın ziyaret ettiği online mağazasıyla müşterilerine kusursuz ürünler sunan Kelebek Mobilya, mobilyakirala.com.tr iş birliğiyle ilk etapta Ankara Kelebek Mobilya belirli mağazalarında hizmete girecek. İlerleyen dönemdeyse tüm Kelebek mağazalarında kiralama seçeneği sunulacak ve kullanıcılar mağazalara gelerek kiralamak istedikleri kategorilerindeki ürünleri Kelebek Mobilya ve mobilyakirala.com güvencesiyle diledikleri zamana kadar kiralayabilecekler.

Ekiplerin uyum içinde çalışmasıyla kusursuz bir sürece imza atıldığını belirten Kelebek Mobilya Marka Direktörü Serkan Kaplan, düşüncelerini şu sözlerle ifade etti: “Kelebek Mobilya olarak kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar sektörümüzde ilklerin temsilcisi olduk. Şimdi de mobilya sektörüne yeni bir soluk getirerek mağaza içinde kiralama dönemini başlatıyoruz. İlk etapta Ankara’daki şubelerimizde test amaçlı hayata geçecek uygulama, daha sonra 200’ün üzerindeki mağazamızda da kullanılabilecek. Bu süreçte emeği geçen ekiplere teşekkür etmek istiyorum.”

Kelebek Mobilya ile ortak bir sinerji yaratmanın sevincini yaşadığını belirten mobilyakirala.com.tr Genel Müdürü Çiğdem Özgül; “Mobilyakirala.com.tr Türkiye’de ilk mobilya kiralama uygulaması olma özelliğini taşıyor. Uluslarası anlamda da sıkça tercih edilen uygulamanın mobilya kiralama modeli, ev ve ev dekorasyonu alanında sektöre yeni bir soluk getiriyor. Biz de mobilya sektörünün başarılı firması Kelebek Mobilya ile iş birliği yapmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Previous post Zekânın yapayı olur, aptallığın değil <br><b>Prof. Dr. Mustafa Zihni Tunca</b>
Next post Dijital çocuk kütüphanesinde yüzlerce kitap seçeneği sunuluyor