Beğenildi : 169
Okuma Süresi:49 Saniye

Bebekler büyürken ihtiyaç olan ürünler satın almak yerine artık Kiralamini’de kiralanabiliyor. Kısa süreli kullanılan ve sonra atıl duruma gelen bebek ürünleri için geliştirilen kiralama sistemi ebeveynlere rahatlık ve esneklik sağlıyor. Anne-bebek kategorisinde kısa dönemli kullanılan beşik, bebek arabası, mama sandalyesi, oto koltuğu ana kucağı gibi maliyeti yüksek ürün çeşitlerini kısa dönem kiralamaya sunarak tüketicisine kolaylık sağlayan Kiralamini’de tüm bebek ürünlerine yönelik 1-3-6 aylık kiralama seçenekleri bulunuyor.
Anne bebek kategorisinde 0-3 Ay’dan, 2-5 Yaş’ a kadar bebekler için ihtiyaç duyulan tüm ürünlere ön ödeme yapmadan, süre limiti koymadan, toplam kira ücretini bloke etmeden kolayca erişilebiliyor. Alanında en iyi markaları tek platformda toplayarak kullanıcıya ulaştıran Kiralamini’de, kiralama sürecince kiralama ücreti sabit kalırken, kargo ücreti alınmıyor.
Bebek arabaları, ana kucağı, park yatak, mama sandalyesi, bebek kamerası gibi çok sayıda ürünün yer aldığı site, fiyat kalite performans açısından ebeveynlere büyük konfor sağlıyor. Güvenli, dayanıklı ve iyi tasarlanmış bebek ürünlerini hizmete sunan Kiralamini, Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyor.

Previous post Borusan Sanat’tan 2022’ye Görkemli Bir Veda
Next post Mobil Uygulama Geliştirenler Nelere Dikkat Etmeli?