Okuma Süresi:1 Dakika, 16 Saniye

Sanatı, hareketli sokakları ve güneşle yıkanmış manzaraları ile Mexico City, Levi’s® Made & Crafted® İlkbahar/Yaz 2019 erkek giyim koleksiyonuna ilham veriyor. Amerika’nın Güneybatısının klasik stili de aynı şekilde. “New West” koleksiyonu, geleneksel kumaşları ve ustalığı modern kesimler ve dikkat çekici siluetlerle buluşturuyor. Frida Kahlo ve Diego Rivera’nın sanatı, çölde günbatımı ve açık gökyüzü tonlarının yanı sıra Mexico City’nin klasik mimarisiyle sentezleniyor. Ve bunların tamamı, günümüzün çağdaş sokak stiliyle yeniden yorumlanarak ilgi çekici siluetler yaratılıyor. Klasik Levi’s® denim DNA’sı indigo maviler, canlı beyazlar, pop renkler ve çöl esintili toprak renklerle çeşitleniyor.

  

Levi’s® Made & Crafted’s® New West koleksiyonu, Western motiflerini sokak stili dokunuşlarıyla kombine ediyor. Keten çizgili Draft Crop Carpenter, bir doz iyimserlik için parça yıkama pembe renkli Oversized Type III Trucker mont, vintage indigo battaniyelerden ilham alan bandana desenli Pajama Shirt gömlek birkaç örnek olarak verilebilir. Günümüzün Instagram’a layık spor stil trendine uygun olarak dökümlü ve rahat kalıplar ve oversize siluetler de bolca kullanılıyor. Son ama bir o kadar önemli olarak, Levi’s® Made & Crafted® ikonik model seçkisini 501®, 502™,510™ ve 511™ stilleriyle erkek giyim koleksiyonu genelinde çeşitlendiriyor. Hem aşina, hem yeni görünen, Eski Batıyı bugün için yeniden yorumlayan bir koleksiyon sunuluyor.

“Levi’s® Made & Crafted® daima geleceğe dönük düşünmek ve ilginç şeyler yaratmakla ilgili olmuştur. Bu yıl erkek koleksiyonu için ikonlarımızda oynamalar yaparak görsel açıdan daha enteresan ve eğlenceli hale getirme yaklaşımını benimsedik. Normalde sade görünen stillerin gerçekten öne çıkmasını sağladık.”—Nicolas Rendic, Levi’s® Global Koleksiyon Tasarım Direktörü.

  

 

Previous post Mert Fırat Çocukları Masal Dünyasına Çağırıyor
Next post Plaza İnsanı Risk Altında