Loading...

Mobil Kütüphaneniz Bookmate Artık Türkiye’de.

Kitap okuma deneyimini çok farklı bir boyuta taşıyan mobil okuma platformu Bookmate; Avrupa, Uzak Doğu, Rusya ve Güney Amerika’dan sonra artık Türkiye’de.

Herhangi bir akıllı cihazdan indirerek kullanılabilen Bookmate, tek bir abonelikle 13 dilde kitaba bambaşka bir okuma deneyimi ile erişme fırsatı sunuyor. Aynı zamanda sosyal bir platform olan Bookmate’te okuyucular, sevdikleri kitaplardan raflar oluşturabiliyor ve takipçileri ile paylaşabiliyorlar. Okuduklarından alıntı yapabiliyor, kitaplar hakkında izlenimlerini paylaşabiliyor ve Bookmate editörlerinin hazırladıkları listelerden seçim yapabiliyorlar. Böylece ne okusam diye düşünmelerine gerek kalmıyor. Dilerlerse de Bookmate’i okuduklarının listesini tuttukları bir alan olarak da kullanabiliyorlar.

Bookmate ile her türlü mobil cihaz ve tablet üzerinden okumak mümkün. Üstelik platformlar arasında geçiş de yapılabiliyor. Yani akıllı telefondan okumaya başlayıp, tablet üzerinden aynı satıra devam edilip bir masaüstü bilgisayarda bitirilebiliyor. İster uçakta ya da internet erişimi olmayan herhangi bir yerde, ister kafede ya da trafikte, Bookmate okuyucusu olarak kütüphanenize her daim erişebilirsiniz. Yani kitaplarınızı hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak okuyabilirsiniz. Fontları dilediğinizce küçültüp büyütebilir, notlar alabilir, arka fon rengini değiştirebilir, ışığı ayarlayabilirsiniz. Kısaca kendinizi en rahat hissetiğiniz şekilde okumanız için neye ihtiyacınız varsa onu Bookmate’te bulabilirsiniz.

Üstelik sadece Türkçe değil, bir çok farklı dilde kitaba erişebilirsiniz. İngilizce kitapların fiyatları düşünüldüğünde böylesine geniş bir arşivden kitap seçebilecek olmak gerçekten muhteşem bir fırsat. Dilerseniz sesli kitap üyeliğiyle İngilizce ve sesli kitap özelliği olan diğer dillerdeki kitapları da dinleyebilirsiniz.

Böylesine kullanışlı bir uygulamayı harika bir fiyata edinmez istemez miydiniz? O zaman bu fırsatı kaçırmayın. Bookmate’i hemen kullanmaya başlamak için tanışma kampanyasından faydalanabilir, bu adresten girip sadece 9 TL’ye 3 ay boyunca her dildeki tüm kitaplığa sınırsız olarak erişebilirsiniz. Mobil kütüphanenizi her daim yanınızda taşıma fırsatını yakalamak için Bookmate’e abone olun. Android ve Apple cihazlarda Bookmate adıyla arayarak ve internetten tr.bookmate.com adresinden girerek ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası