Loading...

Netflix, 2019’da anime kataloğunu genişletiyor

Netflix’in 2019 yılında öne çıkacak anime yapımları arasında 7SEEDS, SAINT SEIYA: Knights of the Zodiac, Rilakkuma & Kaoru ve ULTRAMAN’ın yanı sıra kült klasik NEON GENESIS EVANGELION gibi içerikler yer alıyor.

Netflix, orijinal anime kataloğunu başarılı bir şekilde genişletmeye devam ediyor. Japonya’nın başkenti Tokyo’da düzenlenen ‘Anime Lineup Presentation’ etkinliğinde önümüzdeki yıl için anime severleri heyecanlandıracak yeni yapımlar duyuruldu.

2019’da yayınlanacağı duyurulan animeler, Netflix’in hali hazırda tüm dünya genelindeki anime severlerin beğenisini toplayan ve sürekli genişleyen mevcut anime kataloğundaki DEVILMAN crybaby ve B: The Beginning gibi yapımların yanına eklenecek. 2019 yılı boyunca, Netflix kullanıcıları dünyanın farklı bölgelerindeki en iyi içerik üreticileri tarafından geliştirilen animeleri daha fazla keşfetme ve anime tutkusunu Netflix’te yaşama şansı yakalayacak. Kullanıcılar SAINT SEIYA: Knights of the Zodiac, ULTRAMAN ve NEON GENESIS EVANGELION gibi bildikleri ve sevdikleri hikayelerden bazılarını da yeniden, yeni versiyonlarıyla izleme şansına sahip olacak.

Bir cevap yazın

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası