Loading...

Philips Avent’ten Küçük Ayakların Büyük Adımlarına Destek

Prematüre bebekler hakkında farkındalığı artırmak ve prematüre bebekler, aileleri ve sağlık çalışanlarına destek olmak amacı ile ‘Minik Kahramanlar’ platformunu oluşturan Philips Avent, mucize bebeklerden ilham alarak oluşturulan yeni projesini 27 Kasım’da düzenlediği toplantı ile tanıttı.

Philips Avent, prematüre farkındalık ayı kapsamında düzenlediği etkinlikte aileler ve sağlık çalışanlarını bir araya getirirken, lansmanda Yaprak Yapsan moderatörlüğünde bir de panel düzenlendi. Philips Türkiye CEO’su Haluk Karabatak, Philips Personal Health Genel Müdürü Milena Elmasoğlu, Prof. Dr. İlknur Kılıç ve 24 haftalık doğan prematüre bebek Can’ın annesi, Prematüre Bebek Aile Danışmanı İnci Candemir’in katıldığı panelin gündeminde, prematüre bebek sahibi ailelerin yaşadığı sorunlar, ailelerin ve sağlık çalışanlarının ihtiyaçları, bu sorunlara ve ihtiyaçlara yönelik çözümler yer aldı.

Minik Kahramanlar projesine ilişkin yorumlarını paylaşan Philips Türkiye CEO’su Haluk Karabatak; “Philips olarak, 2016 yılı itibariyle kendimizi sağlığa adadık. 2025 yılına kadar her yıl 3 milyar kişinin hayatını iyileştirmeyi hedefliyoruz. Sağlık sistemlerinde tüm dünyada ve Türkiye’de yenilikçi ürün ve çözümlerimizi müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Kişisel sağlık ürünlerimizle de kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırıyor, gerçekleştirdiğimiz projelerimizle toplumsal farkındalık yaratıyoruz. Bugün sizlerle burada bir araya gelmemizin sebebi de bu projelerimizin en yenisi ve en anlamlılarından biri; ‘Minik Kahramanlar’ dedi.

Karabatak sözlerini şöyle sürdürdü: “Yalnızca ürünlerimizle değil, hayata geçirdiğimiz projelerimizle de ailelerin ve bebeklerin gelişim yolculuğuna eşlik ediyoruz. Bu meşakkatli yolculukta, Minik Kahramanlar’ın da bizlerle birlikte, sağlıkla ve bilinçli bir şekilde büyüyebilmesi için Philips ve Philips Avent olarak elimizden gelen desteği sağlamaktan ve böyle bir projeye imza atmış olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Bir cevap yazın

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası