Loading...

Profilo’dan Yepyeni Doğal Kurutmalı Bulaşık Makinesi

Kalabalık ailelerin de en büyük yardımcısı olan Profilo, hayatı kolaylaştıran yeni bir ürününü daha tüketicileriyle buluşturuyor. Yeni Profilo Bulaşık Makinesi, doğal kurutma özelliği ile bulaşıklarınızı hem daha iyi kurutuyor hem de enerji tasarrufu sağlıyor.

Ürünlerinde sunduğu seçeneklerle yaşamınızı kolaylaştıran Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, şimdi de yeni bulaşık makinesindeki doğal kurutma özelliğinin getirdiği pratiklik ve fayda ile tüketicilerinin öncelikli tercihi olmaya devam ediyor.

Yeni BM6484MA model bulaşık makinesinde eco programının bitiminde makine kapağı otomatik olarak hafifçe açılıyor; içeride biriken sıcak hava dışarı çıkıyor ve soğuk hava içeri giriyor. Böylece yıkanan bulaşıklarınız için doğal yolla bir kurutma sağlanıyor. Aynı zamanda da “program bitti, hemen gidip makinenin kapağını açmalıyım ki temiz bulaşıklarda leke oluşmasın” telaşı ortadan kalkıyor.

Hem doğal yoldan ve yorulmadan çok daha iyi kurutma sonuçları elde ettiğiniz hem de enerji tasarrufu sağlayan yeni Profilo BM6484MA model Bulaşık Makinesi tüm Profilo Yetkili Satıcıları ve www.profilo.com/online-satis adresinde sizleri bekliyor.

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 1995 yılından beri uluslararası BSH Grubu’nun güçlü ve köklü yerel beyaz eşya markasıdır.

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası