Okuma Süresi:1 Dakika, 25 Saniye

Fransız yazar Marie Robert’in Ayrıksı Kitap’tan çıkan Sen Çözemezsen Kant Çözer kitabıyla sorunlar tek tek çözülecek.

Batılı filozoflardan gelen bilgeliğin incilerini kullanarak modern yaşamın günlük zorluklarıyla yüzleşmemizde bize ışık tutan Sen Çözemezsen Kant Çözer Ayrıksı Kitap etiketiyle raflardaki yerini aldı.

Benzersiz eserleri okuyucuyla buluşturma hedefiyle yayın hayatına başlayan Ayrıksı Kitap’ın ilk kitabı Sen Çözemezsen Kant ÇözerKant, Nietzsche, Platon ve Spinoza gibi düşünürlerin hayatınızın en büyük krizlerini çözmede sizlere yardımcı olmak için yazılmış bir kitap.

Felsefe mezunu Fransız yazar Marie Robert’in kaleme aldığı kitap; esprili, pratik ve düzenleyici olmasının yanı sıra hepimizin kaotik, yeni bir dünyayı anlamamıza yardımcı olmak için geçmişin en iyi düşünürlerini 21. yüzyıla getiriyor.

Edip Cansever’in “Biz aykırıya, ayrıntıya, ayrıksıya, azınlığa tutkunuz,” dizelerinden esinlenen yayın çizgisiyle yayın hayatına adım atan Ayrıksı Kitap, kitap türlerinde de ayrıksılık gösteriyor. Kişisel gelişim türünü Bana Öyle Bir Kitap Verin ki Hayata Başka Bakayım başlığı ile okuyucuyla buluşturan Ayrıksı Kitap, ilk kitabı olan Sen Çözemezsen Kant Çözersayesinde klasik kavrayıştan nasıl kurtulacağına dair tavsiyeler alacak ve bugün yaşamınızı daha kolay yönlendirebileceksiniz.

Kitap Hakkında :

KEÇİLERİ KAÇIRDIĞINIZ ANLARDA HANGİ FİLOZOFUN YANINIZDA OLMASINI İSTERDİNİZ?

KANT, NIETZSCHE, SPINOZA, PLATON İMDADINIZA YETİŞİYOR !

Kontrol edemediğimiz durumlar, her şeyin yerle bir olduğu kaos dakikaları, öfkenin, gözyaşlarının, suçluluğun, anlayışsızlığın, utancın esiri olduğumuz yani keçileri kaçırdığımız anlar… Bu kriz anlarına kim çözüm getirebilir?

Kant, Nietzsche, Platon, Spinoza… Düşünceleriyle tarihe yön veren bu filozofların hayatınızın en büyük krizlerini çözmede size yardımcı olmak için yanınıza geldiğini düşünün. Bu kitapta tarihin en büyük on iki filozofu modern hayatın günlük sorunlarına çözüm getirebilmek için bir araya geliyor. Bir sonraki kriz anında telaşlanmak yerine bu filozoflardan yardım alabilirsiniz.

Marie Robert bu kitapta felsefeyi kütüphane raflarından çıkarıp ilişkilerimizin, işimizin ve bilhassa da gündelik hayatımızın tam kalbine yerleştiriyor.

Previous post Türkiye’nin En Kapsamlı İnovasyon Etkinliği Başladı
Next post Got Ve Avengers’dan Twitter Rekoru