Loading...

United Colors of Benetton Yılbaşı Renklerini Tanıttı

United Colors of Benetton’un yılbaşı dönemine özel parçaları ile yeni yılı karşılamaya hazırsınız! Her plana uygun alternatiflerin bulunduğu koleksiyondaki parçalar sayesinde isterseniz İalyan imzası taşıyan siyahın asaleti ile şıklığınızı tamamlayabilir, isterseniz de en yumuşak pijamalar ile rahatlığınızı en üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

Çocukların unutulmadığı koleksiyonda United Colors of Benetton, yılbaşının klasik renklerinden bordoyu kullandığı elbiseler ve üstler tasarlıyor. Yeni yıla evde giren küçükleri için ise eğlenceli ve renkli pijama takımları ve pijamalarla uyumlu aksesuarlar bekliyor.

United Colors of Benetton renkli koleksiyonları ile hediye arayışında da kurtarıcı oluyor. Bere ve atkı gibi aksesuar alternatiflerinin yanı sıra, soğuk kış günleri için ideal olan kazak ve montlar da yeni yıl için alınabilecek hediyeler arasında. Renkli eğlenceli ve şık hediyeler ile sevdiklerinizi şımartırken %50’ye varan sezon ortası indirim fırsatlarından faydalanma şansı United Colors of Benetton mağazalarında ve benetton.com internet sitesinde sizi bekliyor.

Bir cevap yazın

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası