Okuma Süresi:1 Dakika, 40 Saniye

Alok – “Squid Games (Let’s Play)”

Dünyanın en çok dinlenen DJ’lerinden olan Alok yeni şarkısı “Squid Games (Let’s Play)” ı yayımladı. Şarkı, Netflix’in gelmiş geçmiş en fazla izlenmeye sahip dizisi Squid Games’in kısa albümünün ilk parçası olma niteliğini taşıyor. Yayımlandığı ilk haftada 1,6 milyar saat izlenmeye ulaşan dizi için yılda 5 kıtada 320 şova çıkan Brezilya’nın en çok dinlenen sanatçısı ödüllü DJ Alok devasa bir iş birliği anlamına geliyor. Şarkı “Squid Games” ve Alok ile iki büyük hayran kitlesini bir araya getiriyor.

Alok’un “Squid Games (Let’s Play)” çıkışını dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için

House of Gucci (Music Taken From The Motion Picture)

Başrollerinde Lady Gaga, Jared Leto, Adam Driver, Al Pacino gibi ünlü isimlerin oynadığı House of Gucci filminin soundtrack albümü yayımlandı. ABD yapımı biyografi, polisiye filminin atmosferini besleyen 18 parçadan oluşan albüm, Holywood’un en çok aranan ve üretken bestecilerinden Harry Gregson-Williams’ın film için bestelediği orijinal bir eserini de içeriyor. “House of Gucci Score Suite” adlı parçada Harry Gregson- Williams esas olarak filmin karakterleri Patricia Reggiani ve Maruizio Gucci arasındaki gelgitli ilişkiyi betimliyor. Eseri için ünlü besteci şunları söyledi: “‘Score Suit’ iki ana karakterin yaşadığı duygusal zirveleri ve inişleri özetliyor.”

House of Gucci (Music Taken From The Motion Picture) albümünü dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için

TRI.BE x We Baby Bears – “The Bha Bha Song”

K-Pop grubu TRI.BE Cartoon Network’un yeni çizgi dizisi “We Baby Bears”ın tema şarkısı olan “The Bha Bha Song”u yayımladı. Orijinal seri “We Bare Bears”ın spinoff dizisi olan “We Baby Bears” 3 kafadar ayının bebekliklerini anlatıyor. TRI.BE şarkısında dizinin temasına kusursuz uyan şirin ve neşeli tonlar ile dinleyenleri keyiflendiriyor. Warner Bros’tan Amy Friedman şarkı ile ilgili şunları söyledi: “Tema şarkısında TRI.BE ile iş birliği yapmak dünyanın her yerinden çocukların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz kapsayıcılık ve kabul temalarımızı ikiye katlıyor”

TRI.BE’ın “The Bha Bha Song” çıkışını dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için

Previous post New York Times gazetesine göre 125 yılın en iyi 25 kitabı
Next post Prof. Dr. Sinan Bayraktaroğlu’nun Kaleminden “Yabancı Dil Öğrenmeyi Öğretme Ve Öğrenmeyi Öğrenme” İnkılâp Kitabevi İmzasıyla Raflarda!