Okuma Süresi:42 Saniye

Anadolu Efes,İTÜ ARI Teknokent işbirliği ile İTÜ Çekirdek bünyesinde desteklediği,proje geliştirengirişimciler arasından,ön kuluçka aşamasını başarı ile bitiren üç girişimi50’şer bin TL’likAnadolu Efes Özel Ödülü ile ödüllendirdi.Avrupa’nın en iyi 2’nci, dünyanın ise en iyi 3’üncü kuluçka merkezi seçilen İTÜ Çekirdek’e başvuran girişimler arasından seçilen Akıllı Magnet,Intenseye ve Levitategirişimleri Anadolu Efes’in finansman desteğine hak kazandı.

Akıllı Magnet
Bir IoT çözümü olan Akıllı Magnet, tüketicilerin telefonlarına yeni bir uygulama indirmesine gerek kalmadan sadece telefonlarını buzdolabı magnetlerine dokundurarak sipariş verebilmelerini sağlıyor.
Intenseye
Intenseye, akıllı şehirler, perakende müşteri analizi, ulaşım, trafik izleme ve eğitim sektörlerine yapay zeka tabanlı video analiz servisleri sunuyor.
Levitate
Giydirilebilir drone çekirdeği üreterek herhangi bir cismin replikasının uçurulmasına olanak sağlayanLevitate, M.I.C.E. (Meetings, Incentives, Congress, Events) etkinliklerinde, organizasyonlarda ve reklamcılık faaliyetlerinde kullanılan interaktif bir medya altyapısı oluşturuyor.

Previous post Üç Silahşor Balesi İstanbul’da Prömiyer Yaptı
Next post Trendyol; Partinin Yıldızları İçin Yılbaşı Koleksiyonunu Tasarladı