Beğenildi : 192
Okuma Süresi:2 Dakika, 18 Saniye

Trendyol Partinin Yıldızı Kadınların Stilinden İlham Alarak  Yılbaşı Koleksiyonunu Tasarladı

Trendyol Parti Koleksiyonu

Yeni yılın ilk saatlerine haftalar kaldı. Şehir bu gösterişli geceye hazırlanırken Türkiye’nin e- ticaret lideri Trendyol yeni yıl partisine kapsül bir koleksiyonla merhaba diyor. Özel yeni yıl koleksiyonu bu sene ilhamını sabahın ilk saatlerine kadar ışıldayan şehrin ışıklarından aldı.  Işığı kusuruz şekilde yansıtan payetlerin, kendinden simli kumaşların cürretkar kalıplarla birleştiği koleksiyon, hem iddialı hem de popüler stilleri seven kadınlar için tasarlandı. Altından gümüşe , siyahtan bordoya her rengi kucaklayan yeni yıl koleksiyonunda ön plana çıkan payetler , kadifeler ve danteller kusursuz siluetleri ortaya koyuyor. Poplin kumaşla birleşen drapeler yeni gözde oyuncu olarak koleksiyonda yerini alıyor . Trendyol, yılbaşı koleksiyonunda yeni yıl partilerinin göz kamaştıracak trend parçalarını bir araya getiriyor. Trendyol yılbaşı özel koleksiyonu yalnızca trendyol.com ‘da satışta olacak.

KOLEKSİYONDA ÖNE ÇIKANLAR

Maksi Elbiseler : Altın Kelebek Etkisi

Enerjisini güneşten alan altın tonları , uzun kış gecelerini de aydınlatmaya devam ediyor. Maksi ellbiselerde yer alan diz üstüne kadar uzanan derin yırtmaç detayı, asimetrik boğaz kesimiyle birlikte göz alıcı görünümü yaratıyor. Uzun kürkler , kalın kemerler ve ince bantlı ayakkabılarla rahatlıkla kombinlenen maksi elbiseler yeni yıla sofistike bir başlangıç yapmak isteyen herkesin tercihi olacak.

Renk ve Payet Karnavalı

Partilerin dinamizmini en iddialı şekilde ortaya koyacak payetli dokular uygun tonlarla bir araya geldiğinde göz alıcı bir görsel şölen sunuyor. Bir araya geldiği minimal tasarımları maksimal bir etkiyle ortaya çıkaran payet dokularında ; siyah , lacivert ve bordo tonları favori kombinleri oluşturuyor. Payetler; slimfit kesimiyle vücut hatlarını ortaya çıkaran mini elbiselerle karşımıza çıktığı gibi etek pantolon gibi yıldız olacak tekli parçalarla da etkisini sürdürüyor.

Rahat & Şık

Son yıllardaki hızlanan ivmesiyle zamansız trendler arasında yerini alan takımlar yeni yıl partilerinin de göz bebeği. Rahatlığı ön planda tutarak tasarlanan dökümlü pantolonlar ve blazer ceket takımları deneyen herkesin favorisi oluyor. Maskülen kalıpları feminen dokularla birleştiren takımlarda kadife , payet ve poplin kumaşlar ön plana çıkıyor. Aynı kumaştan yapılan kuşaklar , büyük toklalı kalın kemerler ve büyük aksesuarlarla tamamlandığında feminen etkisini dengeleyen takımlar ; kazaklar , basic tişörtler ve büstiyerlerle de rahatlıkla kombinleniyor.

Vintage Etkisi

Geçmişe duyulan özlemle birlikte değerlenen nostaljik parçalar sokak modasından podyumlara kadar her alanda etkisini sürdürmeye devam ediyor. Yılbaşı kombinlerinin parlayan yıldızı olacak parçalar da nostalji trendine kapıldı. Kadife kumaşın zarif dokusuna eşlik eden romantik danteller ve ince tül detayları midi elbiselerle birleşerek yılbaşı partilerinde nostaljik bir rüzgar estiriyor. Naturel saç- makyaj , farkını ortaya koyan saç aksesuarları ve uzun paltolarla birleştiğinde maksimum etkiyle görünümü tamamlayan kombinler saf ve etkileyici yönleriyle ön plana çıkıyor.

Trend Kombinler

Sezonun tüm trend parçalarını bir araya getiren kombinlerin favoriler arasında geri planda kalması imkansız. Tül detaylarıyla bir araya getirilen payetli bluzlar dökümlü kesimleriyle skinny deri pantolonlara eşlik ediyor. Deri’nin sofistike dokusuyla altın rengi payetlerin ışıltısının bir araya geldiği kombinler çorap botlar ya da postallarla kolayca kaynaşırken stilettolar ya da sneakerlara da uyum sağlayabiliyor.

Previous post Big Bang Start-Up Challenge’de Üç girişim özel ödüle layık görüldü
Next post İngiliz Carbuyer sitesi’ne Göre Citroen C3 Aircroos ve Grand C4 Picasso Kendi Katagorilerinde Yılın Otomobili Seçildi