Okuma Süresi:1 Dakika, 0 Saniye

Türkiye’nin en büyük teknoloji ve dijital dönüşüm etkinliği Smart Future Expo, Türkiye’nin geleceğine ışık tuttu. İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen zirvede 100’den fazla konuşmacı, sunumlar, paneller ve oturumlarda Sanayinin Dönüşümü, Büyük Veri, IoT, Yapay Zeka, Bulut Bilişim gibi Geleceğe Yön Verecek Teknolojiler, Akıllı Şehirler ve Dijital Altyapılar, Girişimcilik ve Yatırımcılık Ekosistemlerinin Yarını, Enerjinin Geleceği gibi tema başlıkları altında, çok kıymetli bir gelecek vizyonunun oluşmasına katkıda bulundular.

Nely Robot basın ekipleri ile röportaj gerçekleştirdi.

Açılış salonunun bir diğer önemli oturumu da Murat Erdör ve Talar Süslü moderatörlüğünde, HumanAge Technology CEO’su Faik Berk Güler eşliğinde sahnede keyifli bir sohbet gerçekleştiren Türkiye’nin ilk ve tek sosyal robotu Nely oldu. İlgili bir ziyaretçi kitlesi karşısında robotlar ve geleceğin dünyası hakkında görüşlerini dile getiren Nely Robot, sunumunun ardından alandaki röportaj noktalarındaki basın ekipleri ile röportaj gerçekleştirerek, Türkiye’de bir ilke imza attı.

İki gün boyunca eş zamanlı olarak iki salonda birden devam eden Smart Future Expo Zirvesi kapsamında Tansu Yeğen, Prof. Samuel Linares ve Suat Sağıroğlu açılış salonunda keynote konuşmalarını gerçekleştirdiler. İki gün boyunca 20’den fazla sunum ve oturumda ziyaretçiler gerçek sektörün lider firmalarının yöneticileri, kamu temsilcileri ve STK yönetimleri ile bir araya gelerek Akıllı Gelecek üzerine farklı bakış açılarını dinleme şansına sahip oldular.

Previous post Yazarımız Atıf Ünaldı Paraşüt Blog’una Verdiği Röportajda Türkiye’de Dijital Dönüşümü Anlattı
Next post Aston Martini de Yoldan Çıktı

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın