Okuma Süresi:55 Saniye

Hepsiburada, İTÜ Çekirdek ‘Big Bang Start-up Challenge 2018’de e-ticaret ödülünü kazanan girişime, başlangıç sermayesi olarak 50.000 TL finansal destek sağladı.

Yeni girişimlerin yeşermesi ve gelişmesi için aralıksız çalışan Hepsiburada, Big Bang Start-up Challenge 2018’de bir e-ticaret girişimi olan Akıllı Magnet’e 50.000 TL değerinde ödül verdi. Akıllı Magnet ekibi ödülünü, 29 Kasım’da Uniq Istanbul’da gerçekleştirilen Big Bang Start-up Challenge’da, Hepsiburada Uluslararası Ticaret ve Özel Projeler Grup Direktörü Yaman Alpata’dan teslim aldı. E-ticaret müşterilerinin hayatına olumlu etki edecek ve onların alışveriş deneyimlerini daha ileri seviyeye taşıyacak çözümler için çalışan Hepsiburada, Akıllı Magnet girişiminin de sektöre bu doğrultuda katkı sağlayacağını belirtti.

Akıllı Magnet; tüketicilerin telefonlarına yeni bir uygulama indirmesine gerek kalmadan sadece telefonlarını buzdolabı magnetlerine dokundurarak sipariş verebilmelerine olanak sağlıyor. Akıllı Magnet, akıllı telefonlarının hafızasını sadece bir kere kullanacakları mobil uygulamalarla doldurmak istemeyenler için doğru bir tercih olarak öne çıkıyor. Hepsiburada, bu gibi yenilikçi iş fikirlerini, yerli, milli yazılım çözümlerini ve e-ticarete yönelik çalışmaları desteklemeye devam ediyor. Böylece müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı ve onlara hep daha iyi bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

Previous post 19. Bilişim Zirvesi’nin Teması “Data Talks”
Next post Levi’s®, Sonbahar/Kış 2018 Aksesuar Koleksiyonunu Sundu

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın