Loading...

Levi’s®, Sonbahar/Kış 2018 Aksesuar Koleksiyonunu Sundu

Levi’s® Sonbahar/Kış 2018 koleksiyonunda sokak stilinden ilham alan Logo-mania ve grafikler dikkatleri üzerine toplamaya devam ederken,koleksiyonda bulunan aksesuarlarsoğuk hava koşullarında hem sizi hem de stilinizisıcak tutuyor. 80’li ve 90’lı yıllardan ilham alan aksesuarlar arasında oversize logolu atkı ve berelersezonun hit ürünlerinden. Ekoseli şallar ultra cool jean’leri ve mom jean’leri tamamladığında sokak stili meraklıları için vazgeçilmez silüetler ortaya çıkıyor.

Gece görünümüne rock’n’roll bir dokunuş yapmak isteyen kadınlar için 90’ların çivili deri Glitz Gaia botları, gümüş ya da bronz renk alternatifleriyle Levi’s® Sonbahar/Kış 2018 kadın ayakkabı koleksiyonunda yerini alıyor. Urban Western kovboy çizmelerisebelirgin bir stilin peşinde koşanlar için ideal.

Sağlamlığıyla öne çıkan Levi’s® Sonbahar/Kış 2018 erkek ayakkabı koleksiyonundaki Sneaker Boot,spor ayakkabıların konforunu ve şıklığını klasik bot silüetiyle buluştururken,performans teknolojisiyle ayaklarınızın her koşulda kuru ve sıcak kalmasını da sağlıyor.
 

Bir cevap yazın

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası