Okuma Süresi:1 Dakika, 17 Saniye

 

81 yıl önce New York’ta doğan dünyaca ünlü kişisel bakım markasıRemington,yeni yılı muhteşem bir kampanyayla karşılıyor. Kadın saç bakımından, erkek vücut bakımına kadar birçok farklı alanda çözümler sunan Remington, kullanıcılarını markanın doğduğu topraklarla tanıştıracak bir kampanyaya imza atıyor. 15 Ekim – 13 Ocak 2019 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile 1 çifte New York Seyahati, 10 kişiye AppleiPad, 20 kişiye Remington Yüz Temizleme Fırçası kazanma şansı sunuluyor.
Tam 81 yıl önce New York’ta doğan kişisel bakımın lider ve yenilikçi markası Remington, 13 Ocak 2019 tarihine kadar sürecek yeni kampanyası ile hayalleri gerçeğe çeviriyor vebir şanslı çiftebir hafta sürecek soluksuz New York tatili hediye ediyor.
Remington, New York’a giden şanslı çift arasında yer alamayanlara ise bir şans daha tanıyor. Alışveriş keyfini küçük ekranlara sığdırmak istemeyenlere 10 adet Apple iPad hediye ederek eğlence ve alışverişin sınırsızlığını evlere taşıyor. 20 kişiye ise kişisel bakımın olmazsa olmazı yüz temizliğinin vazgeçilmez ürünü Remington Yüz Temizleme Fırçası hediye ediyor.
Üzerinde kampanya çıkartması olan Remington ürünlerinden alanlar, ürünün içerisinden çıkan kampanya katılım kodu ile seniyansit.com’u ziyaret ederek, kampanya kaydını oluşturuyor ve birbirinden güzel hediyeleri kazanma şansı yakalıyor!
Milli Piyango İdaresi tarafından 23 Ocak 2019 tarihinde açıklanacak sonuçlar,Birgün Gazetesi’nde yayınlanacak. Kazanan talihliler ise bir hafta sürecek soluksuz New York seyahatini 23-31 Mart tarihleri arasında yaşayacak.Detaylar için:  www.seniyansit.com

Previous post Ünlü Oyuncu Jessica May Yasemin Şefik’e Konuk Oldu!
Next post Üç Silahşor Balesi İstanbul’da Prömiyer Yaptı

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir yanıt yazın