Loading...

Ünlü Oyuncu Jessica May Yasemin Şefik’e Konuk Oldu!

Capacity’de her cuma Best FM canlı yayınıyla gerçekleşen Yasemin Şefik ile İki Koltuk’a bu hafta güzel oyuncu Jessica May katıldı.

Yasemin Şefik’in sorularını yanıtlayan güzel oyuncu hem radyo başındaki dinleyenlere hem de Capacity AVM’deki izleyenlere keyifli bir sohbet yaşattı. Üç sezon boyunca devam eden ve geçtiğimiz günlerde final yapan Yeni Gelin dizisi ile ilk dizi projesine imza atan May, “İlk dizim olduğu için insanlar ‘gerçekten çok büyük bir başarı’ diyorlar. Çünkü üç sezon devam eden diziler artık çok zor tutunuyor” dedi.

“Türkçe rüya görmeye başladım!”

Brezilyalı güzel oyuncu uzun zamandır Türkiye’de yaşadığını ve Türkiye’yi ikinci vatanı olarak gördüğünü söylerken, başarılı radyo programcısı Yasemin Şefik’in sorusuna verdiği yanıt ise oldukça şaşırttı. “Rüyalarını Türkçe mi yoksa Portekizce mi görüyorsun” diye soran Şefik’e Jessica May’ın cevabı şöyle oldu: “Türkiye’ye geldiğim ilk zamanlar hep Portekizce görüyordum. Bir süre sonra Türkçe görmeye başladım ve insanlar çok şaşırıyor ‘nasıl Türkçe görebiliyorsun’ diye. Arada da İngilizce oluyor. Hepsi karışıyor. Aynı rüyada hem Türkçe hem de Portekizce konuştuğum oldu. Çok garip.”

“Tüm film boyunca ağladım!”

İlk dinlediği ve öğrendiği Türkçe şarkının Sezen Aksu’dan “Unuttun mu Beni?” olduğunu söyleyen güzel oyuncu, “Adana’da kala kala arabesk şarkıları dinlemeye başladım. Müslüm Gürses’i dinlerdim Müslüm filminden sonra daha fazla dinlemeye başladım. Bir bağımlılık yaptı bende. O filmde oynamayı da çok isterdim. İnanılmazdı, bayıldım ve çok ağladım tüm film boyunca gerçekten helal olsun tüm oyuncuları alkışlıyorum çok güzel bir film yapmışlar” diyerek övgü dolu sözlerle düşüncelerini anlattı.

Bir cevap yazın

Netizenlist.com

İnternet vatandaşlarının buluşma noktası