Shining Star Awards’19” Ödülleri Sahiplerini Buldu

Eğlence sektöründe Türkiye’nin ilk ve tek yarışması ‘Shining Star Awards 2019, Crowne Plaza Florya Otel’de düzenlenen görkemli gece ile sahiplerini buldu. Bu yıl 6’ncısı düzenlenen gecede 16 kategoride 20 kurum ve kuruluş ödül aldı. Sektörün gelişimi için bu yarışmanın çok önemli olduğuna dikkat çeken Tureks Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü Nergis Aslan, “Fuarlar, büyük ölçüde ticari platformlar olsa da sosyal sorumluluk değerleri taşımalıdır inancındayız.Bu bakış açımızla eğlence ve rekrasyon olgusunun toplumsal yaşam kalitesinin artması, sağlıklı nesillerin yetişmesi amaçlarına hizmet etmesine gerektiğine inanıyor ve bu konuda farkındalık yaratmaya çalışıyoruz” dedi.

Eğlence dünyasını bir araya getiren ATRAX19 çatısı altında düzenlenen Türkiye eğlence, etkinlik ve rekreasyon sektörünün ilk ve tek yarışması olan “Shining Star Awards’ 19 Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödülleri” bu yıl 6. kez gerçekleşti. Eğlence temalı tüm projeleri kucaklamak amacıyla 16 önemli kategoride gerçekleşen ödül töreninde 20 proje ödüllendirildi.Zorlu bir süreçten geçen jüri üyeleri kararını verdi ve en başarılı projeler ortaya çıktı. Tüm projelerin, jüri üyeleri tarafından tek tek ve toplu değerlendirmesinin ardından eğlence dünyasının en başarılı yatırımları belli oldu.

En Özel Kategori Üniversitelerin

Üniversitelere özel kategorinin de bulunduğu yarışma ‘Mutlu Şehirler’ kurmanın önemini ortaya koydu. Gençlerin birbirinden farklı projeleri adete bir beyin fırtınasına sahne oldu. Rekreasyon, Spor Bilimleri, İletişim, Peyzaj Mimarları, Mimarlık, Şehir Planlamacıları Bölümlerini kapsayan yarışma farklı disiplinler arası koordinasyonu sağlayarak üniversiteleri, üreticiler, yatırımcılar, etkinlik yöneticileri ve hizmet alıcıları (belediye-otel-AVM-kurumsal firmalar vs) ile bir araya getirdi.

Ödül alanlar ;

Yılın Mutlu Şehri

İzmir Büyükşehir Belediyesi

Kayseri Spor A.Ş

Yılın Mutlu İlçesi

Bursa Nilüfer Belediyesi

En Başarılı Yeni Ürün

Polin Waterparks Splash Vr

Dof Robotik A.Ş – Hurricane 360 VR

En Başarılı Temalı Açık Alan

The Land Of Legends

En Başarılı Belediye Parkı

Fethiye Şehit Fethi Bey Belediye Parkı

Orhangazi Belediyesi Araba Dünyası

En Başarılı Müze

Adana Müzesi

Yıldızlı Proje

Macera İzmir Akçapark

Yılın Yatırımcısı

The Land Of Legends – Eko Temalı Park Turizm İşletmeleri A.Ş

Yılın İhracat Yıldızı

Polin Waterparks

Yılın İhracat Atılımı Yapan Yıldızı

Dof Robotik A.ş

Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi

Marmara Üniversitesi

En Başarılı Festival

İzmir Gençlik Festivali

Üniversitelere Özel Kategori

  • 1. Akdeniz Üniversitesi
  • 2. Eskişehir Teknik Üniversitesi – Ankara Üniversitesi
Exit mobile version