Ultraslanlar’a Özel Olarak Üretilen Galatasaray Taraftar Saatleri İle Zamanı Kontrol Edin

Galatasaray derbisi için heyecanlı bekleyiş başladı. UltrAslanlar takımlarına olan sevgi ve desteklerini Quantum taraftar saatleri ile gösteriyor. Quantum’un Galatasaraylılar için özel olarak tasarladığı taraftar saatleri, spor ve şıklığı bir araya getirerek taraftarların gündelik yaşamlarında da takımlarına duyduğu aşkı ifade etmelerini sağlıyor. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen ve dayanıklılığıyla ön plana çıkan Quantum, spor tutkunları için özel olarak tasarlanmış takım saati koleksiyonu ile UltrAslanlar’ın kalbini kazanıyor.

Galatasaraylılar için özel olarak tasarlanan sınırlı sayıdaki saatler, taraftarlara takımlarını hem kalbinde hem de bileğinde taşıma imkanı sunuyor. Quantum taraftar saatleri gerçek bir fanatiğin kalbindeki alevi yükselten renkler ve sembollerle tasarlanıyor. Sarı ve kırmızının kusursuz uyumunu yansıtan seçenekli kordonları, kulübün ruhunu taşıyan kadranına her bakışta Galatasaray aşkını yeniden hissettiriyor.

Galatasaray Tutkusunu Derinden Hissettiriyor

Galatasaray taraftar saatleri, sarı kırmızı renkleri ve logosuyla özelleştirilerek dayanıklı ve zarif bir şekilde tasarlanıyor. Kullanıcılarına hem şık bir aksesuar olarak değerlendirebilecekleri hem de takımlarını destekleyebilecekleri lisanslı bir ürün olarak hitap eden saatler, Galatasaray tutkusunu derinden hissettiriyor. Silikon, çelik ve deri kordon seçenekleri ön plana çıkarken kadranında bulunan gün göstergesi ile zamanı yönetmede fonksiyonellik sağlıyor. Takım saatleri, taraftarlar için sadece bir aksesuar değil, aynı zamanda bir ifade biçimi haline geliyor.

Sarı Kırmızı Aşkını Yıllarca Bileğinde Taşı

Quantum’un Galatasaray taraftar saatleri, spor şıklığı taraftarlara sunarken gündelik yaşamlarında da takımlarına duyduğu aşkı ifade etmelerini sağlıyor. 46 mm kasa çapı ile günlük kullanım için oldukça uygun olan Galatasaray taraftar saatleri, kuvars takvimi ile de ön plana çıkıyor. Saat severlerin en çok tercih ettiği mineral camlı kadranı ile çizilme ve kırılmalara karşı dirençli olan Quantum takım saatleri, zengin renk skalasıyla ve farklı tarzlara hitap eden kayış seçenekleri ile de taraftarlara uzun yıllar boyunca takımlarını bileğinde gururla taşıma imkanı sunuyor.

Teknik Özellikler:
Kasa Çapı: 46 mm
Kasa Tipi: Çelik
Mekanizma: 2035
Güç Rezervi: Multifunction
Kordon Tipi: Metal
Cam Tipi: Mineral Cam
Su Geçirmezlik: 5 Bar

Exit mobile version